O nás

Značka Funsicle byla inspirována jednoduchou myšlenkou, že venkovní hra a relaxace jsou mnohem víc než jen fyzická aktivita.

Bylo to o tom být v daném okamžiku, vytvářet spojení, podporovat aktivitu, vytvářet vzpomínky a samozřejmě se bavit na vlnách zábavy.

Značku Funsicle jsme založili jako značku pro outdoorovou rekreaci, abychom proměnili fantazii v prvotřídní a cenově dostupné produkty, které si může užívat každý a kdokoli po celé léto.

Při navrhování široké škály nadzemních bazénů a nafukovacích plováků, které zachycují letní atmosféru hry a relaxace, využíváme nejlepší inovátory produktů z celého světa.

Výsledkem našich odborných výrobních operací a přísných procesů kontroly kvality jsou výrobky, které jsou odolné, testované, spolehlivé a bezpečné.

Rodiče, děti, rodiny, společenské povahy, outdooroví nadšenci a všichni ti, kteří si chtějí život více užít, nám v průběhu let věří, že jim nejen pomůžeme žít v přítomnosti, ale také si ji užít.

Proto jsme dnes jednou z celosvětově nejuznávanějších a nejdůvěryhodnějších značek, která neustále posouvá kreativní hranice vodních her a životního stylu, který si mohou užívat všichni.